Firma RW LIFT zatrudni pracownika na stanowisku:

SPECJALISTA DS. CZĘŚCI ZAMIENNYCH I ZAOPATRZENIA

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki i kluczowe zadania:
  • poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z dostawcami komponentów dźwigowych,
  • przygotowywanie zamówień i zarządzanie dostawami części zamiennych,
  • przygotowywanie ofert dla klientów firmy,
  • zarządzanie magazynem części zamiennych,
  • prowadzenie ewidencji magazynowej,
  • realizacja wyznaczonych celów biznesowych oraz wdrażanie procesów i procedur firmy

Podstawowe wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • warunkiem koniecznym jest wiedza z zakresu elektromechaniki i budowy maszyn oraz elektryki
  • znajomość języka angielskiego
  • biegła obsługa komputera
  • doświadczenie w pracy w zespole
  • doświadczenie w budowaniu relacji z Klientami
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane uprawnienia SEP

Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub kontrakt poprzedzoną umową na 3-miesięczny okres próbny
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Aplikacje (CV) prosimy składać na adres mailowy biuro@rwlift.pl
Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

KONSERWATOR URZĄDZEŃ DŹWIGOWYCH

  • Konserwacja urządzeń dźwigowych: wind, schodów ruchomych, platform dla niepełnosprawnych
  • Montaż urządzeń dźwigowych
  • Świadczenie usług pogotowia dźwigowego
  • Wykonywanie napraw i regulacji w serwisowanych urządzeniach
  • Regularne przeprowadzanie audytów urządzeń dźwigowych
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektromechaniki i budowy maszyn
  • Znajomość branży dźwigowej będzie dodatkowym atutem
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1 KV
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość podstaw języka angielskiego
  • Samodzielność i wysoka odpowiedzialność
  • Umiejętność podejmowania decyzji także pod presją
  • Pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Doświadczenie w budowaniu relacji z Klientami
Oferujemy:
Aplikacje (CV) prosimy składać na adres mailowy biuro@rwlift.pl